Řekněte NE levným střešním nosičům

Střešní nosič se vyplatí pořídit do rodiny, která má ráda sport a oblíbenou víkendovou aktivitou je užívat si ho kdekoli mimo domov. Hodí se i pro ty, co ráda jezdí na aktivní dovolenou nejen po České republice, ale i do zahraničí. Nosiče kol určitě využije čtyřčlenná rodina, která touží na kole poznat českou krajinu. Zatímco střešní box se bude skvěle hodit těm, co odjíždí vlastní dopravou na dovolenou k moři a berou si s sebou nejen několik málo hadříků, ale také jídlo a další věci, které je na dovolené zabaví. Jak ale vybrat takový střešní nosič, který bude v rámci vašich finančních možností a bude bezpečný?

Rychle pryč ze supermarketu

Nebezpečí nekvalitních nosičů se skrývá právě v supermarketech. Ty nabízí údajně kvalitní střešní boxy a nosiče kol za nejnižší ceny. Tyto nejnižší ceny v sobě ale skrývají největší nebezpečí. Právě tyto nejlevnější nosiče se většinou za jízdy uvolňují, a tím ohrožují majitele i okolní provoz.
Nebezpečné jsou i nosiče kol na tažné zařízení kupované v supermarketech. Konkrétně pak na páté dveře. Většinou se jedná o univerzální nosič, který by, podle slov akčních letáků, měl bez problémů fungovat na jakémkoli automobilu. Opak je ale pravdou. Tento bezproblémový nosič na páté dveře mnohdy ohrožuje cestující. Tím, že není vyrobený přímo pro vaši značku automobilu, hrozí, že rozbije zadní okno a způsobí zranění osobám jedoucím vzadu.

Kvalita nemusí být drahá

Skutečně kvalitní střešní nosiče nemusí vyšplhat k desetitisícovým částkám. Dají se sehnat i levnější a přece kvalitní. Důkazem může být střešní box Junior EASY 460. Je elegantní, není příliš drahý, má skvělé vlastnosti, které brání zvýšenému hluku a v ceně je i doprava. Střešní box i nosič kol, či jakékoli jiné zařízení na převoz věcí na či za autem, můžete sehnat levně a přitom kvalitně. Stačí se jen trochu dívat a neuvěřit první skutečně levné nabídce.

Comments are closed.